1Regjistrimi xbet Cote d & rsquo; fildishtë – Si të regjistrohem për 1xbet?

postuar nga admin le

5 (100%) 1 votim

1xBet Bonus 130 € !

Për sa i përket tregut online 2011, 1xBet filloi të rritet me shpejtësi: c & rsquo; është & rsquo; një lider botëror dhe Côte d & rsquo; Ivoire, në sajë të koeficientit të lartë të saj, përgjegjësi, availability d & rsquo; a çlirim funksional qelizor. 1xbet punon me & rsquo; parave Moov (Flooz), l & rsquo; paratë celular MTN (Momo), l & rsquo; Orange argjend, karta debiti dhe krediti. Zyra e Parisit 1xbet si lojtarë dhe ofron shumë shpërblime, përfshirë bonus depozitave parë 66 000 INR.

Ky bast ofron klientëve një zgjedhje e bastit pabesueshme. C & rsquo; është arsyeja pse 1xbet ka tërhequr miliona lojtarë në mbarë botën. 1xbet është në dispozicion 42

Bonus i Mirëseardhur
kopje!

Gjuhë dhe pranon monedhave të shumta dhe metoda të ndryshme të pagesës, përfshirë Bitcoin!

Nëse dëshironi të regjistroheni për 1xbet, ju mund të bast më 1000 ngjarjet e përditshme. Por kjo nuk është e gjitha! 1xBet gjithashtu ofron & rsquo; një nga rezultatet më të larta. Ofron qindra e & rsquo; ngjarjet sportive, lojra kazino, lotari, etj …! Dëshironi të dini se si të regjistroheni për 1xbet? J & rsquo; të shpjegojë çdo gjë me anë të këtij neni!

1xbet regjistrimi

1xBet d plot & rsquo; opsionet e ndryshme dhe reputacionin e saj në rritje është shumë e arritshme. L & rsquo; shkrim në këtë bast është e lehtë.

Në vendin e Paris, bonus shkëmbimi dhe tërhiqet nga & rsquo; të holla, ju duhet të krijoni një llogari personale. Për t'u regjistruar dhe të fillojnë të bast 1xbet, thjesht vizitoni faqen e internetit libralidhës dhe plotësoni të dhënat tuaja personale: numrin e telefonit, emër, emër, Emri & rsquo; i përdoruesit dhe fjalëkalimi. Pasi të formularit të plotësuar, vous devez cliquer surenregistrer”. 1XBET pranoje aplikimin tend e në një ditë. Ju pastaj mund të fillojnë të luajnë.

Kod promovues: 1x_107503
Bonus: 200%

O & rsquo; të regjistruar në 1XBET disa avantazhe. Ky bast ofron një bonus 200% duke përdorur 1x_825 kodin kupon. Për të përdorur këtë bonus, c & rsquo; është shumë e thjeshtë! pas regjistrimit, ju duhet të depozitojë në llogarinë tuaj të paktën 1 euro. 1xbet do të ju jap një bonus 200% shuma që ju depozituar.

Të gjitha metodat e & rsquo; regjistrimi 1xbet

1xbet regjistrimi

1) Që të filloni bast për 1xbet, ju keni për të d & rsquo; së pari të regjistrohen në faqen zyrtare të libralidhës. për të bërë, vetëm klikoni në këtë link 1xBet.com apo klikoni butonin më poshtë.

I m & rsquo; regjistrohu tani

2) Cliquez ensuite sur le boutonEnregistreren haut de la page.

Bet në 1xbet

Shto hap 1xbet 2

Në këtë bast, ka disa metoda të & rsquo; shikoni këtu, të cilat janë kryesore:

1- Regjistrimi i shpejtë ose regjistrimi në një klik

Après avoir cliqué sur le boutonInscription”, ju mund të hyni në d & rsquo; e regjistrimit dhe të zgjidhni metodën që ju përshtatet më të mirë. Kur ju regjistroheni në një klik, ju thjesht zgjidhni vendin tuaj të banimit (Këtu në Kamerun) dhe monedhë e vendit tuaj (ketu XAF, quajtur edhe CFA).

1xbet regjistrimi

ensuite, shkruani kodin kupon (1x_825) dhe të konfirmuar Captcha për të provuar ju n & rsquo; nuk jeni një robot. më në fund, cliquez sur le boutonEnregistrerpour terminer votre inscription. Ju tani mund të hyni në faqen duke përdorur numrin e llogarisë dhe fjalëkalimin marra.

1hapi xbet 2

2) Regjistrimi me një numër telefoni.

Nëse dëshironi të regjistrohen bazuar në numrin e telefonit tuaj, zgjidhni & rsquo; tab përshtatshme. ensuite, Futni numrin tuaj të telefonit dhe përzgjidhni monedhën e vendit tuaj. ensuite, shkruani kodin kupon (1x_825) dhe validation Captcha.

1xbet regjistrimi

Cliquez sur le bouton “regjistrohem” pour compléter votre inscription. pas kësaj, ju merrni një SMS që përmban emrin tuaj & rsquo; të përdoruesit dhe fjalëkalimin, ju do të përdorni për të lidhur në këtë faqe interneti për të vënë bast tuaj.

1hapi xbet 3

3) Regjistrimi me email për 1xbet.

Për të regjistruar me email, vous devez sélectionner l’ongletCourrier électronique”. Ky lloj i & rsquo; i regjistrimit kërkon të dhëna personale: Vendi i banimit, emër, Emri dhe fjalëkalimi, mail adresën tuaj dhe monedha tuaj.

opsionalisht, ju gjithashtu mund të specifikoni zonën tuaj, qytetin tuaj dhe numrin tuaj të telefonit celular. N & rsquo; harroni të shkruani kodin Promo (1x_825) para Vleresimin Captcha. Après avoir cliqué sur le bouton “regjistrohem”, ju do të merrni një email konfirmimi me emrin tuaj & rsquo; të përdoruesit dhe fjalëkalimin.

1xbet regjistrimi

4) Subscribe via llogaritë e rrjeteve sociale

Nëse dëshironi të regjistroheni nëpërmjet llogarinë tuaj të rrjetit social, vous devez choisir l’ongletRéseau social”, pastaj zgjidhni rrjetin tuaj të preferuar social. Disa rrjete sociale janë në dispozicion: Facebook, Google+, etj.

Pas klikuar mbi të preferuar rrjetit ikonën tuaj sociale, ju do të shihni një formë login. Shkruani emrin tuaj & rsquo; të përdoruesit dhe fjalëkalimin e rrjetit të zgjedhur, après avoir cliqué sur le boutonEntréepour terminer votre inscription. N & rsquo; mos harroni të zgjidhni monedhën e vendit tuaj.

Version Mobile 1xBet

1xbet regjistrimi

Ju mund të regjistroheni me një smartphone në 1xbet mobi. Duke klikuar butonin e gjelbër në këndin e djathtë, Versioni mobil i faqes s & rsquo; i hapur me një zgjedhje prej vetëm dy opsione për hapjen e një llogari.

Si s & rsquo; pjesë e 1xbet me një celular

Procedura & rsquo; regjistrimi me një celular është identike me metodën e përshkruar nga Email dhe numrin e telefonit. E njëjta gjë vlen edhe për & rsquo; Aplikimi, e cila ju lejon për të bast mbi sportet 1xbet.

1xBet Bonus 130 € !

Një faktor i rëndësishëm për pasagjerët është se, në 1xbet pes, Regjistrimi ne faqe lejon lojtarë të rinj për të marrë bonuse dhe përdorimin e tyre për të kaluar nga të shprehur apo mode normale. bonus d & rsquo; i regjistrimit mund të arrijnë 66 000 INR.

1xBet mbishkrim Aplikimi Mobile

1xbet ka një app celular për iOS dhe Android. Ky aplikacion mundëson Paris shpejtë dhe praktike, duke reduktuar trafikun e internetit dhe të rritur shpejtësinë e telefonit celular. Ouvrez la sectionApplication mobileau bas de la page. Zgjidhni iOS në qoftë se ju keni një iPhone ose Android zgjidhni nëse mbështet tuaja të lëvizshme .apk format file (1xbet.apk).

1xBet Bonus 130 € !

Kategoritë : 1xBet

Lini një koment

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Fusha e kërkuar janë shënuar *